Regarnur_

Regarnur · @Regarnur_

29th May 2022 from TwitLonger

Yıllardır işim doğru kelimeleri bulmak ve kullanmaktı. Bu mesajı nasıl yazacağımıysa pek bilmiyorum. Bugünden itibaren 2014'ten beri sürdürdüğüm sunuculuğu bırakıyorum. Her anından aşırı zevk aldım ve tadını çıkardım. Hangi maç olduğundan bağımsız olarak hazırlık yapmaya, sizlerin espora gösterdiği ilgiye layık sunumlar yapmaya gayret ettim. Hatalarım çokça olmuştur. Son kez affola.

Her şey biter. Önemlisi geçmişte olanları keyifle anmaktır. Sabah 5:30'da uyandırdıklarım, belki de ilk kez duyduğunuz kelimeleri kullandığım, şampiyonlukların arka plan sesi olduğum, etkinliklerde veya sokakta bile karşılaştığımızda gördüğüm tarifsiz ilgi, bunlar hayatımın geri kalanında benimle kalacak çok özel anılar olacak.

Kariyerimin geri kalan bölümüne Red Bull Türkiye bünyesinde Head of Gaming Marketing pozisyonunda devam edeceğim. Riot bünyesinde maç anlattığım sürede de kurumsal bir görevim vardı ve şu anda oraya dönmenin benim için daha doğru olacağını düşünüyorum. Mutlu olmak herkes için farklı şekillerde tezahür ediyor ve ben sizin hiç beklemediğim ilgisi ve teveccühüyle son 8 yılda inanılmaz hatıralar edindim. Bundan sonrası benim için yeni bir macera.

Tek tek isim vererek minnetimi belirtmeyeyim, bende etkisi büyük olan insanları atlamaktan korkuyorum. Zaten siz kendinizi biliyorsunuz.

Bu sefer gerçekten 'Regarnur over and out'...

Reply · Report Post