PapamoEEE

Anıl Kırca · @PapamoEEE

23rd Feb 2022 from TwitLonger

TBG Yönetimi hakkında


Herkese selamlar

Son zamanlarda kulübümüzün yeniden yapılanmaya girdiğini az çok duymuşsunuzdur. Bu konuda birkaç açıklama da ben yapmak isterim.

1- Hüseyin Can Yıldırım'ın kulübün başkanlığından çekilmesi konusunda insanlar bana sorular sormaya başladılar neler oluyor diye. Aslında değişen birşey yok arkadaşlar. Daha önce de bu kulübü hep beraber yönetiyorduk. Yönetimde olan tek değişiklik Hüseyin Can'ın Espor dışındaki bireysel işleri ve projelerinden dolayı dinlenmeye ve zamana ihtiyacı olmasıdır. Kendisi kağıt üstünde olmasa da hala kulübümüzün bir parçasıdır. Fahri üyemizdir ve can yoldaşımızdır. Bunu asla bir veda olarak düşünmüyoruz. TBG'nin ona ihtiyacı olduğu anda tekrar görevinin başına döneceğinden eminim.

2- Hüseyin Can'ın ayrılığı sonrası kulüpte başkanlık görevini ben üstlendim. As başkanımız ise İsmail Enes Vural'dır. Daha önce kulübün genel menajerliğini ve valorant koçluğunu yapıyordum bildiğiniz üzere. İsmail Enes Vural da aynı şekilde yöneticimiz, valorant analistimiz ve hukuk danışmanımızdı. Birçok işi bir arada yapmak bizim için zor bir durum olacağı için artık tüm emeğimizi sadece yönetim tarafına aktarıyoruz.

3- Valorant tarafında çok istekli ve yetenekli bir takımımız var. Biz bu takımı çok daha güçlü kılmak için birkaç girişimde bulunacağız ve önümüzdeki günlerde çok daha güçlü ve yetenekli bir Valorant ekibi göreceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Son olarak bu süreçte bize desteğini ve sevgisini esirgemeyen siz değerli TBG taraftarlarına ve Espor camiasına teşekkürü bir borç bilirim.

Saygı ve sevgilerimle.Reply · Report Post