elramirlol

elramir · @elramirlol

6th Jul 2021 from TwitLonger

Son olaylarla ilgili


Konu gereğinden fazla uzadığı için son olarak böyle bir yazı yazıp konuyu bitirmek istiyorum.
Bildiğiniz üzere son birkaç haftadır bazı olaylar yaşandı, biri hariç hiçbiri ile alakam olmamasına rağmen bulunduğum konumdan kaynaklı olarak aynı ırkçılığa maruz kaldığım için bununla alakalı bir kaç tweet attım. Giyu ile olan problemim sizin gördüğünüz gibi birkaç hafta öncesinde başlamadı. 2019 yılında SuperMassive’de oynarken kendisi soloq'da yine aynı toxicliğe ve ırkçılığa devam ediyordu. Hatta bu yüzden maçtan sonra elini sıkışmamıştım, bununla ilgili bir tweet atmıştı ve cevabını verdiğimde kaldırmıştı. Konu o yıldan beri devam ediyor. Aslında anlatmak istediğim kendisiyle yaşadığım problemler değil çünkü biz türkler olarak birçok ırkçılığa maruz kalıyoruz. Bu ırkçılığın bana ve arkadaşlarıma yanıbaşımda benimle beraber aynı ligde oynayan insandan gelmesi ve bunun sürekli olması beni çok üzdü, bu nedenle de konu buralara geldi. Üstelik böyle bir konudan dolayı bir gün önce özür dilemesine rağmen bir sonraki gün yine aynı ırkçılığa takım arkadaşım Emenes maruz kaldı. Ortaya çıkan ss'ler bana ait ama dediğim gibi zor bir süreçten geçtiğimiz için oyunda Crossman adlı kişi beni bilerek trolleyip hiçbir yere movelamadığı için böyle bir şey yazdım. Yazdığım şeyin kötü olduğunu biliyorum ve yazmamam gerektiğini de biliyorum. Beni destekleyen ve bunu görüp üzülen insanlardan özür diliyorum. Black olayına hiç girmeyeceğim çünkü gerçekten nasıl bir insan olduğunu biliyorum, uğraşıp ismimin böyle olaylarda geçmesini istemiyorum bundan sonra da böyle herhangi bir olayda bulunmayacağım.

Giyunun bahsettiği oyundan bir kare https://prnt.sc/18yui1u burada benim olaylarla alakam olmamasına rağmen Crossman beni böyle şeylerle suçlayıp -mental olarak zor bir süreçten geçmeme rağmen üstüme geliyor https://prnt.sc/18yxn72 oyunculuk kariyerim boyunca hiçbir ceza almadım 4 yıllık kariyerimde sadece bir kere 10 maç oyun içi sohbet cezası aldığımı da belirtmek isterim

Dediğim gibi böyle olaylarla bir daha gündeme gelmek istemiyorum çok iyi bir sezon geçiriyorum ve bu tür olayların başarımın önüne geçmesini istemiyorum. İnsanların başarımızı engellemelerine izin vermeyeceğim, bu tür olaylar beni daha da hırslandırıyor başaracağıma eminim, destekleriniz için teşekkür ederim.

Reply · Report Post