SZPEROcsgo

SZPERO · @SZPEROcsgo

27th Feb 2023 from TwitLonger

Anonymo


Witam serdecznie!

Wspólnie z chłopakami z Anonymo postanowiliśmy zakończyć naszą przygodę i rozejść się w swoje strony. Dla mnie to był okres dość krótki, bo trwał niecałe 2 miesiące. Dołączyłem do drużyny w bardzo ciężkim czasie, lecz wiedziałem na co się pisze. Celem była próba odbudowy dobrej gry z zamiarem przygotowania się pod RMR i wtedy zdecydowania co dalej. Turniej ten zagraliśmy lepiej niż wszystko inne, ale to jak i nasza gra w żadnym stopniu nie była dla nas satysfakcjonująca. Do tego doszły różne inne czynniki, chociażby odejście sztabu szkoleniowego wraz z imd na czele.

Jedynie co mogę napisać, to że mimo nienajlepszych wyników - granie z chłopakami sprawiało mi frajdę, czego nie doświadczyłem w poprzednich zespołach. Mogłem wszystkim w pełni zaufać i po prostu są mega ziomami. Mam nadzieje, że przed nimi wiele sukcesów!
Dziękuje również organizacji Anonymo za super opiekę i życzę jak najszybszego powrotu na szczyt z nowym zespołem!

Czy to koniec mojej dłuuugiej i pięknej przygody gracza? Sam jeszcze nie zdecydowałem, ale na pewno Was od razu poinformuje co dalej. Chciałbym wszystkim podziękować za wsparcie i oczywiście jak zawsze w takich czasach zapraszam na twitch - dzisiaj lecimy z ESEA Advanced mixowo :-)

____________________________________________________________________________

ENG:

Hello!
Together with the players from Anonymo, we decided to end our adventure and go separate ways. For me it was quite a short period, because it lasted less than 2 months. I joined the team at a very difficult time, but I knew what I was signing up for. The goal was to improve our game and be ready for rmr and then decide what to do next. We played this tournament better than everything else, but we were not satisfied with our performance in any way. Except that, there were other factors, such as the departure of the coaching staff.
The only thing I can write is that despite not the best results - playing with the boys gave me fun, which I didn't experience recently. I could fully trust them all and they are just super homies. I hope they will achieve a lot of successes!
I would also like to thank the organization Anonymo for the great care and I wish you a return to the top with the new team asap!

Is this the end of my long and beautiful gaming adventure? I will let you know as soon as I decide. I want to thank you all for your support. I invite you to my Twitch channel where we’ll be playing today ESEA games as a mix :-)

Reply · Report Post