Vnitřní vyhořeníAhoj všichni,
Vím, že si to moc lidí nepřečte, ale chci se vyjádřit zde k aktuální situaci, která se děje. Momentální období, kdy hraju csko a do toho studuji, tak je složité. Nejspíš kdybych byl na nějaké "jednodušší" škole, tak by to šlo a nebylo to tolik složité, ale studuji složitý obor, který potřebuje focus. A zároveň ráno musím dojíždět, jelikož tu školu nemám ani u sebe ve městě.

*Můj osobní názor na to*
Moje škola je fajn, ale nedá se to spojovat s něčím takovým, protože hraní full time cska chce spoustu času, který společně se školou nemám. Nelze zde přistoupit na individuální studijní plán, což by byla jediná možnost, jak by se dalo fungovat, ale takhle ostatní akorát brzdím.
Můj den vypadá tak, že ráno vstanu, jedu do školy, kde jsem až do odpoledne, skončím, přijedu domů, hned zapnu pc a jdeme hrát, hrajeme do večera, poté se jdu ještě věnovat učení. Spím +- 6 hodin a i to už je pro mě dost, někdy to klesne třeba na 4h. Odpočinek nějak neexistuje, ale to jsem přehlížel, protože mě extrémně motivovalo hraní a hlavně lidi okolo mě. Abych to řekl na rovinu, tak někdy jsem byl opravdu psychicky unavený, že už jsem pak jen byl jak takový mimoň. Všichni kolem mě čekají, až vlastně já přijedu ze školy, abychom mohli začít hrát, což je absolutní blbost, aby to takhle bylo při full time. Kdybych do toho mohl investovat více času, který bych chtěl investovat, tak bych osobně byl několikrát lepší hráč a ten tým by fungoval.

*Abych se vyjádřil k týmu*
Okolo sebe jsem měl extrémně úžasné lidi, kteří mi sedli jak herně tak povahově. Společně s nimi jsem zažíval nejlepší momenty a vždy jsem byl spokojený. Tito hráči mají obrovský potenciál a spoustu mě toho naučili. Oni se chtějí rapidně zlepšovat, což jim bohužel neumožnuji kvůli studiu.
K lidem z organizace mám jenom pozitivní věci, protože mi vždy chtěli pomoc a hlavně to jsou fajn lidi. Lepší management jsem si nedokázal představit.

Na závěr bych chtěl všem poděkovat, že i když nebudu nadále hrát aktivně pod Sampi, tak jsem díky vám zažíval opravdu skvělé momenty. Přeju jim a všem ostatním všechno nejlepší do budoucna. Jsem opravdu vděčný za tu podporu, kterou jste mi dávali a jsem rád za lidi, které jsem poznal díky hraní. Extrémně mě to mrzí, ale okolnosti mi to prostě nedovolují. Budu se teď soustředit na to, abych dokončil školu a potom se vrátil silnější a více namotivovaný. Budu na sobě jako hráč nadále pracovat, protože matys, bfull a ostatní mi ukázali jiné směry hry. Toto bylo moje shrnutí, kdyby jste někdo měl dotaz, tak mi klidně napište <3

Habyzz

Reply · Report Post