Joining Giants as Coach [EN/TR]


[EN]
Hey guys!
Today marks the date I bid farewell to my family - BBL Esports. After our decent run with on EMEA Challengers Turkey Qualifiers and Group Stage, I’d been allowed to explore my options and I’m excited to say I will be oficially joining Giants as Coach.
I had such memories that can’t be forgotten with BBL Esports, especially when I both cried and laughed when we qualified for EMEA Challengers Group Stage and I wish nothing but my best wishes and thanks to the boys. I also would like to thank to @Oidemirel and @Feritkw that putting their faith in me. It’s been such an honor working at the Best Esports Club in Turkey.
I’ve been working with Giants for a couple days now, and already seen how much potential we have and looking forward to improve each day and get VLR Spain Trophy home!

[TR]
İngilizcesi öyle dursun da burası biraz daha farklı olur herhalde… Teklifi duyduğum an itibariyle espor kariyerimin en büyük şansını yakaladığım BBL Esports ile maceram buraya kadardı. Unutamayacağım o kadar şey var ki… Bootcamp alanında koronadan dibi görmüşken Okan Abi’nin gelip ateşimize kadar bakmasından, elemelerden çıktığımız an kahkaha atarak ağladığım ana kadar mükemmel anılarla doldurdum bu serüveni. Belki dört dörtlük olamadım ama bu ailenin bir parçası olmaktan hep gurur duydum, bu süreçte elimden geldiği kadar kendimi geliştirmeye çalıştım. EMEA Grup aşaması tamamlandığında bir tercih yapma ihtiyacı hissettim, kariyerime Avrupa’dan gelen teklifleri değerlendirerek devam etmek istediğimi belirttim. Bu süreçte her zaman yanımda olan Okan Abi başta olmak üzere herkese teşekkürlerimi belirtmek isterim.
Bu süreçte hem kardeşlerim hem abilerim oldu bu aile içerisinde ve her birine yaşadığımız anılar ve tecrübeler için teşekkür ederim. Bir taraftar olarak BBL’i EMEA’da desteklemeye devam!
Kariyerime VRL İspanya Ligi’nde mücadele eden, yakından tanıdığınız Giants ekibi ile devam ediyor olacağım. Destek veren herkese çok teşekkür ederim. #WeAreGiants

Reply · Report Post