New Chapter


Selam herkese,

Uzun süren düşünme sürecinin ardından çok sevdiğim oyunculuğu bırakıp, daha verimli olduğuna ve tüm potansiyelimi yansıtabileceğime inandığım koçluk pozisyonuna geçme kararı aldım. Yedi yıl süren profesyonel oyunculuk kariyerimde edindiğim tecrübelerimi, oyun bilgimi ve iletişim becerimi bu yolla çok daha fazla katkı sağlayarak aktarabileceğime inanıyorum. Bu yeni başlangıç için çok hevesli ve heyecanlıyım. Oyuncu olarak bu zamana kadar beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Görüşmek üzere!


Bu zamana kadar üzerimde çok emeği olan Berk Uyguner (@Uberq) ve Emre Aksoy'a (@AksoyEmre) ayrıca teşekkür ederim <3Hello everyone,

After a long period of thinking, I decided to retire the pro play I love so much and move to a coaching position that I believe is more efficient and can reflect my full potential.

I believe that I can transfer my experience, game knowledge and communication skills that I have gained in my professional player career that has lasted 7 years into the coaching. I am very enthusiastic and excited about this new start. I would like to thank everyone who has supported me so far in my career. See you soon!

Reply · Report Post