LFT - GOOD GAME


Merhaba Herkese,

Takımda değişiklikler olduğunu inceden fark etmişsinizdir dün. Bu gün imzaları atınca düzgün şekilde açıklama yapmak istedim. TBG artık bana ait değildir. Bu takımı oyuncular için kurmuştuk. Sizin gibi oyunculardan oluşan sizleri dinleyen bir takım olması için kurduk. Takımın artık sahibi Anıl Kırca ve İsmail Enes Vuraldır. Takımın tüm ASSETLERi (banka hesaplarında) dahil olarak devrini gerçekleştirdim. Hem yönetim hem de yapı olarak takım değişikliğe gidecek. Ben artık sizler gibi maçları taraftar olarak izlemek istiyorum.

Abi peki sen ne yapacaksın? Benim aklımda ufak tefek solo projelerim var. Onlarla ilgileneceğim. Bunlardan birisi önceden bahsettiğim gibi değişik oyunları oynayıp youtube da video hazırlamak olacak. Espor değilde oyun piyasasında olmak istiyorum artık.

TBG’nin emin ellerde olduğunu düşünüyorum. Zamanla ne olur ne gösterir bende bilemiyorum, hep beraber bunu sizlerle beraber yanyana göreceğiz. Ben daha önceki yazılarımda belirttiğim gibi eğlenceli işleri tercih ettim.

Sağlıcakla Kalın,
Drakhan OUT

Reply · Report Post