lurzy0y0

lurzy0y0 · @lurzy0y0

3rd Feb 2022 from TwitLonger

Espor


Öncelikle herkese merhaba.
Konuyla ilgili yazmak istediğim tek ve son yazı olabilir. Tekrar tekrar gündeme getirmek istemediğimi belirtmek istiyorum.
Son zamanlarda yaşanılan olaylarla ilgili Yaklaşık olarak 4 Ay gibi bir süredir hiçbir şekilde ESPOR tarafına devam etme ya da yayınlara tekrar başlama gibi bir isteğim olmadı ki bu süre zarfına kadar teklifleri hiç düşünmeden direkt olarak reddettim. Hiçbir şey olmamış gibi hayatıma devam ettirmem bana, aileme ve sevdiğim insanlara zarar vereceğini düşünüyordum ki öyle de oldu açıkçası ve bundan dolayı aksiyon almak istedim.
Olayın çok farklı boyutu olduğunu duyduktan sonra Avukatımla birlikte Cumhuriyet Başsavcılığına dilekçe yazıp hakkımda ki soruşturmaların, gizli dava dosyalarının detaylarını öğrenip tarafıma gelmesini talep ettim ki belgelerin hepsini aldım.

Şu an sadece mesleğim olan Espor'a odaklanıp yeni bir kariyer planı yapmak istiyorum.Böyle bir olayla karşınıza çıktığım için üzgünüm, zaman ne getirir bilmiyorum fakat olay yargıya taşınmışken daha fazla sessiz kalıp hiçbir şey olmamış gibi Sosyal Medyada ve Sosyal yaşamımda devam etmek istemedim.

Bu zamana kadar Elimden ne geliyorsa herkese yardımcı olup, dinlemeye çalıştım. Genç, yaşlı farketmeksizin.Sizlere karşı saygısızlığım olduysa kim olduğu farketmeksizin tekrar özür diliyorum.Her gün yepyeni şeyler öğrenip tecrübe ediyorum tıpkı bu olayda yaşadığım tecrübeler gibi.

Ayrıyetten sizlere aşağıdaki linklerde üzerimde soruşturma dahi olmadığını kanıtlamak için hukuki belgelerde aldım. Yargıya da dolaylı yoldan yardım ettim. Geri kalan takdiri de Espor topluluğuna bırakıyorum. Adaletin yerine gelmesi için umarım bu konu hakkında yaptıklarımı ve de çabalarımı görüp beni affedebilirsiniz.
Gelecek adına da yukarıda bahsettiğim gibi tüm dikkatimi kariyerime verip kendimi geliştirip gerekirse de tekrardan prestijli bir takımda yer almayı istiyorum. Durum bundan ibarettir.
Bütün konuları sizlerin yani Espor topluluğunun takdirine tekrardan bırakıyorum.
https://www.hizliresim.com/xrlxhbe
https://www.hizliresim.com/avzvhc8
https://www.hizliresim.com/iwa5kku

Reply · Report Post