csgodarko

darko · @csgodarko

21st Jan 2022 from TwitLonger

Ogłoszenie składu i sytuacja z organizacją


LOOKING FOR ORG

Od początku roku trenujemy w nowym składzie:
azizz, kadziu, ponczek, baljs, p1ter i ja

Są to ludzie, w których niesamowicie wierzę i każdego dnia udowadniają mi jak ważnymi cechami są: dążenie do perfekcji, ciężka praca i przede wszystkim uczciwość. Jestem pod wrażeniem w jak szybkim tempie progresujemy i pokładam w tym projekcie ogromne nadzieje.

Pozostało nam jedynie znaleźć organizacje, która zapewni środki do pełnego rozwoju.
Tą organizacją miało być Illuminar i wszystko szło w bardzo dobrym kierunku, do pewnego momentu.

Przez prawie miesiąc zapewniano nas, że podpisujemy się z organizacją i wszystko jest na jak najlepszej drodze, żeby się dogadać. Codzienne obietnice, odnośnie faktu, że jesteśmy jedyną drużyną w kręgu ich zainteresowań i że nasza współpraca jest kwestią czasu były już normą. Dochodziło nawet do momentu, w którym rozmawialiśmy o szczegółach związanych z bootcampem. Wierząc w przekazane zapewnienia i warunki umowy, odrzuciliśmy wszystkie inne możliwe opcje, jakie mieliśmy w tamtej chwili.
Dwie godziny po wspomnianej rozmowie o bootcampie poinformowano nas, że Illuminar jednak chce pójść inną drogą. Tym samym organizacja wycofała się ze współpracy.

Jednocześnie z różnych źródeł dochodziły do nas plotki, że decyzja o odsunięciu nas z kręgu zainteresowań została podjęta wcześniej, a sama organizacja szukała alternatyw na boku.
Oficjalnie nie mieliśmy pojęcia o tej sytuacji, a nasze rozmowy dalej były kontynuowane.

Smutnym na pewno jest fakt, że brak szczerości i zakłamanie na polskiej scenie powoli staje się rutyną. Jest to krzywdzące zarówno dla dobrze prosperujących organizacji, jak i dla graczy, którzy po otrzymaniu „oferty życia” muszą żyć w niepewności, czy z dnia na dzień nie zostaną okłamani. Pamiętajmy, że wszyscy mamy wspólny cel. Tym celem są zwycięstwa i powrót polskich drużyn na szczyt. Osiągniemy to tylko dzięki ciężkiej pracy, szczerości i wspólnej chęci rozwoju – tyczy się to zarówno graczy, jak i organizacji.

Co za tym idzie, szukamy domu dla naszej szóstki. Posiadamy slota w ESEA Advanced. Jesteśmy w pełni zdeterminowani, by każdego dnia dawać z siebie wszystko oraz by zaprezentować się najlepiej jak to możliwe, zarówno na scenie polskiej, jak i zagranicznej.

Reply · Report Post