tecoNeVAL

tecoNe · @tecoNeVAL

14th Jan 2022 from TwitLonger

Son dönemdeki yaşanan olaylarla ilgili açıklamam


Kamuoyunun Dikkatine!

Merhaba Arkadaşlar;

Uzun süredir sosyal medya ve haber bültenlerinde sık sık gündeme gelen ve aynı zamanda adımın da geçmiş olduğu bir takım rahatsız edici iddialar ortaya atılmıştır. Bu iddialar yargı önüne taşınmış olup bahse konu olayla ilgili ifademe başvurulmuştur.

Öncelikle belirtmem gerekirse medyaya yansımış olan ve gözaltı süreci yaşamış olduğum soruşturma dosyasında gizlilik kararı bulunmaktadır. Bu sebeple yargı süreciyle ilgili herhangi bir açıklama yapmayacağım.

Yaşanan sürecin ilk ortaya çıktığı dönemde paylaşmış olduğum videoda da belirttiğim üzere, ben bu yaşanan olayların şüphelisi değil mağduru konumundayım. Başlatılmış olan yargı sürecinin nihayete ulaşması ile bunun kesin bir şekilde ortaya konulacağı inancındayım. Nitekim soruşturma kapsamında ifadem alındıktan sonra serbest bırakılmış olmam da bu inancımı desteklemektedir.

Hepinizin bildiği üzere uzun yıllardır yayıncılık ve e-spor kariyerimde saatlerce canlı yayın yaparak beni seven ve inanan insanların destekleriyle kendimi geliştirmeye ve bu alanda başarı elde etmeye çalışıyorum. Üzülerek belirtmek isterim ki; Yaşanan olaylar beni tanıyan ya da tanımayan herkesin şahsım hakkında kötü düşünceler edinmesine sebebiyet vermiştir. Şahsıma karşı yapılan bu söylemlerin bazılarını anlayışla karşılamakla beraber, bazı kişilerin kasıtlı olarak itibarıma zarar vermek amacıyla gerçeğe aykırı ifadeler kullanarak hareket ettiğinin farkındayım. Söz konusu olay yargı önüne taşınmış olmasına rağmen kötüniyetle hareket ederek şahsıma yapılacak her türlü söylem ve davranış hakkında gerekli hukuki işlemleri başlatacağımı da belirtmek isterim. Kamuoyuna saygılarımla duyurulur.

Siz sevenlerimle en kısa zamanda yayınlarımda tekrar görüşmek üzere
ASPM

Reply · Report Post