mwlkycs

mwlky · @mwlkycs

15th Sep 2021 from TwitLonger

benched ihg


[PL] Hej, dzisiaj oficjalnie zostałem odsunięty od składu Illuminar. Dowiedziałem się o decyzji z dnia na dzień, więc nie ukrywam swojego zdziwienia. Podczas tej 4-miesięcznej przygody dawałem z siebie wszystko i wyciągnąłem bardzo dużo wiedzy. Już teraz czekam na kolejne wyzwania. Dziękuje chłopakom i trenerowi za przekazaną wiedzę.

Mój cel się nie zmienia, chcę się cały czas rozwijać i każdego dnia być lepszym zawodnikiem. Kontrakt umożliwia mi, aby bardzo sprawnie dołączyć do nowego zespołu, więc jestem otwarty na wszelkie propozycje od polskich/międzynarodowych zespołów, które szukają snajpera.

[ENG] Hey! Today, I'm officially moved to the bench by Illuminar.
I was informed overnight, and it was a big surprise for me. During that four-month journey I gave it my all, and I've learned much knowledge. I want to say thank you to my teammates and my coach for everything you've taught me.

My goal doesn't change, and I want to develop myself, be a better player every day. My contract allows me to join a new project, and I'll consider every proposition from Polish and international teams that are looking for an AWPer.

Reply · Report Post