beevkex

ShiroBlankk · @beevkex

15th Aug 2021 from TwitLonger

Hakkımdaki yanlış hile algısı.


Zamanında @FBespor un yapmış olduğu ilk FB Valorant akademi takımında tryoutlardaydım. 2 aylık süren süreçte son aşamaya kalmıştım. Tryoutların ilk gününden beri hile olduğumu söylüyorlardı tryoutlardaki oyuncular. İlk zamanlarda FB koçları hile olmadığımı savundu.

Koçlar benim yüzümden küfürler yedi. Communitydeki bazı oyuncular hile olduğumu düşündükleri için yinede , profesyonelliklerine devam edip beni tetizlikle incelediler. Başkası olsa sırf uğraş gerektirdiği için küfür bile yediği için direkt çıkartırdı . Fakat FB koçları böyle bir yola gitmedi.

Bayramda Fenerbahçe espor yönetimi FB akademi oyuncuları arasında eğlencesine bir turnuva düzenledi. Ve BO3 maçta 2. haritadan sonra koçlar benden şüphelenmeye başladılar . Ve maç sonrası bilgisayarım incelendi. Bu işlem kayıt altına alındı ( Resmi olarak ) Ve hile olduğumu kanıtlayamadılar. Bilgisayarımda buldukları ''Cheat Engine programını baz alarak '' Bu kararı verdiklerini söylediler. Ve Söyledikleri şeyde şu '' Bir profesyonel oyuncunun hiç
Bir oyunda hile yapmaması gerekiyor '' Fakat hile olduğumu kanıtlayamadıkları gibi olmadığımıda kanıtlayamadılar . Çünkü fiziksel olarak yanlarında değildim. Veya kanıtlar yetersizdi. Bunun üzerine FB yönetimi beni tryoutlarından eleme kararını aldılar. Bu olayda dışarıya Shiro FB den hile diye atıldı olarak görüldü . Birçok takım ve oyuncu hile olduğumu düşünüyor. Fakat benim hile açtığım biryer yok , Ranked KD'em ve sıralamam belli. VLR. GG deki Kdem belli. FB akademi tryoutlarında sona kalmama rağmen , eğlence için düzenlenen bir turnuvada hile açıcak değilim.

Bu olayı kimseyi kötülemek veya karşıma almak adına yapmıyorum. Sadece bana olan bu algının değişmesi adına bazı şeyleri açıklamak istedim. Okuyan herkese teşekkür ederim

( Ayrıca Cheat engineyi Total warda , 10 dan fazla kez bitirdiğim bir oyunda başlangıçta hızlı başlamak için kullandım. Oyunu 10 dan defa fazla bitirmiştim zaten steamda kayıtlarım duruyor. )

Reply · Report Post