pr1melol

Mustafa Bilici · @pr1melol

29th Jun 2021 from TwitLonger

Son olaylarla ilgili açıklama


Olaylar çarpıtılarak anlatıldığı için size kendimi ifade etmek istedim. Olaylarda bahsi geçen kişiyle kendisinin twitter takibi üzerine tanıştık ve konuşmaya başladık. Aramızdaki ilişki asla cinsellik seviyesine ulaşmadı zaten o şekilde konuşmuyorduk. Sadece birbirimizden hoşlanmıştık, uzun süre konuştuk mesajlaştık, engelledikten sonra açmamın sebebi de bahsettiği kişinin bana whatsapp üzerinden engeli açmamı istemesiydi , birkaç ay sonra buluştuk ve bu durum ikimiz için de güzeldi, sonrasında konuşmaya devam ettik, benim tarafımdan ve dediğine göre kendisi için de durum böyleydi.
Cinsellik konusunu üstüne basa basa söylemek istiyorum. BİZ CİNSEL BİR ŞEY YAŞAMADIK, KİMSEYİ HİÇBİR ŞEY İÇİN ZORLAMADIM, TEHDİT ETMEDİM! Konuştuklarımız da fotoğraflar da ikimizin isteğiyle gerçekleşti.

Tekrardan buluşmaya karar verdikten sonra kendisi beni aradı ve ağlayarak ailesinin mesajları gördüğünü, ilişkisi olduğunu öğrendiğini söyledi, O günden sonra kendisine hiç bir şekilde ulaşamadım.
Ailesi tarafından ya bu kızla evlenirsin ya da kariyerini bitiririz gibi tehdit mesajları aldıktan sonra bu sonu gelmeyecek olayı sadece kafamdan atıp hayatıma odaklanmak istedim ve bir daha konusu açılmadı. Ayrıca bahsi geçen kişinin psikolojisinin alt üst olması olayına gelince bunun benimle bir alakası olmadığını tamamen ailesinin tepkilerinden ve ev içinde yaşadığı şeylerden dolayı olduğunu da gayet iyi biliyorum.

Söyleceklerim bu kadar, gerçekler her zaman yerinde duruyor. Ben daha ifadeye bile çağırılmadığım halde, olayı da 2 yerden dinlemeden insanların bana bu kadar yüklenmesi moralimi yerle bir etti. Bu olay yüzünden haksız yere neler yaşadım tahmin bile edemezsiniz.

Çok kırgınım, bu mesele yüzünden başı ağrıyan takımımdan ve diğer sevdiklerimden de özür dilerim.
Bu süreçte de takımımızın gidişatını etkilememek, arkadaşlarımın ve yönetimimizin emeklerini hiç etmemek adına kendi kararım ile yedeğe çekiliyorum. Böyle bir suçlama da adımın ve kulübümün adının yan yana geçiyor olmasından dolayı da herkesten özür dilerim.

Reply · Report Post