xfl0udcsgo

Yasin Koç · @xfl0udcsgo

23rd Feb 2021 from TwitLonger

CS:GO / Boş açıklama


Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere bir şey açıklamak istedim. CS:GO benim için sadece oynadığım bir oyun değil, benim Yasin Koç olmamın sizin de xfl0ud'u tanımanızın tek sebebi. Eskiden Gameekstra, Zoccos gibi turnuvalara giderken ne kadar zayıf, nonamer bir oyuncu olduğumu biliyordum ama her zaman tek bir gerçeği biliyor ve içimde parlayan o küçük yıldızı hissediyordum, o gün bir gün gelecekti ki hala geleceğine inancım tam :). Her zaman CS:GO ile kendimi tek bir kare içinde gördüm, gece yatağıma yatarken büyük sahnelerin hayalini kuruyordum ve beni bir sonraki güne motivasyonlu, oyuna aç şekilde başlatan şey bu oluyordu. Motivasyon kaynaklarımın çoğunu kaybettim ama bu oyunu oynayabilme, becerebilme kabiliyetine sahip olmanın herkesin harcı olduğunu düşünmüyorum. Şu an beni tek motive eden şey ileride, geç olmadan Tier1, Tier2 seviyesinde oynayabilme isteği ve bu potansiyele sahip olduğumu biliyorum ( her zaman objektif yaklaşmışımdır, olmayan bir şeye var diyemem, kendimi kandırmam ). 9INE seviyesinde; benimle aynı seviyede 4 oyuncu ile oynayabilecek motivasyona sahip değilim, benden daha iyi 4 oyuncunun yanında oynayabilecek motivasyona ve onların yanında oynayabilecek güce sahibim. Motivasyonum ve isteğim kaybolmadığı sürece burada olucam ve sözlerimi tutacağım✌.
Benim olduğum taraf her zaman enteresan bir şekilde LOSER olmuştur, ne yaparsak/m yapalım yüzümüz gülmedi xd, bu yüzden 'one day will be my day' but not today. uzun zamandır "kio was the problem" misali "xfl0ud was the problem" hissiyatı var içimde. Bu seferde şaşmıyor, bir ülkenin Espor ekosistemi bu kadar hızlı değişebilirmiydi aklım almıyor.
Son olarak Valorant geçmememin sebebi Valorant'ı oynayamıyor olmam değil. Birçok takımdan teklif alıyorum ve geçtiğimde de başarısız olacağımı sanmıyorum. CS:GO'da zoru başaran oyuncular olarak Valorant'ta fark yaratabileceğimizi biliyorum -ki eski takım arkadaşlarım bunu yakında kanıtlayacaktır. Valorant'ı mola dönemimde bir süre eğlence amaçlı oynadım ama Valorant Profesyonel olarak oynayabileceğim ve sahnesinde bulunabileceğim bir oyun değil, önümde CS:GO için fırsatlar duruyorken değil..
Ayrıca buralarda yalnız kalmış olmam tuhaf ve üzücü hissettiriyor. Şarkımı bırakır iyi günler dilerim.
https://open.spotify.com/track/3GqmGEXtVdZ4kHMGSSbcuE?si=DrbfzkLjQQCQa-Yvq0LBww

Reply · Report Post