nisayFPS

Yasin Gök · @nisayFPS

4th Feb 2021 from TwitLonger

Ban olayi


Selamlar,
VCT tarafindan 12 ay boyunca resmi maclardan banlanmis bulunmaktayim. Öncelikle bu sürecte bana destek olan herkese tesekkür ederim. Dikkat ederseniz Rekabetci bir macta 3üncü parti bir yazilimin bulundugu söyleniyor. Rekabetci bir macta Radiant olacam diye hile acacak kadar salak biri degilim. Riot tarafindan herhangi bir turnuva da böyle biseye raslamadiklarini söylediler. Uzun bi sürecten gectik ve riot la sürekli bilgi alisverisindeydik. kendilerinden bize hangi 3üncü parti yazilimi vs kanit gösterirmisiniz dedigimizde, community baskisi altindayiz ve göstermeyeceklerini söylediler. bi önceki attigim tweet de rankimin düsürüldügünü fakat hesabimin banlanmadigini görmüstünüz. bu olaylar dan sonra (community baskisi) hesabimi banlama geregi duymuslar. ben sahsen haksizliga ugradigimi düsünüyorum, fakat elimden riot gibi bir sirkete karsi birsey gelmiyor.
Süphe ve gündemde yaratilan konusmalardan dolayi atilmis bir ban oldugu icin sadece 12 ay. Eger hile kullandigimi gercekten tespit etmis olsalardi, permanent bir ban uygulanir idi. Akli basinda olan herkes bilirki, Hile kullanmis birine 12 ay ban uygulanmaz.

Riot beni First Strike Türkiye sonrasinda beni resmi olarak inceleyip birsey bulamadiklarini sundu. Bunlarin screenshotu vs hepsi duruyor.

Riot bana tespit ettikleri 3üncü parti yazilimin ne oldugunun kanitini göstermesini ve hile oldugunu göstermelerini talep ediyorum.

Elbette beni sevmeyen veya gercekten hile actigimi düsünen insanlar vardir/olacaktir fakat bana güvenen ve beni destekleyen kisilere simdiden tesekkür ediyorum. Umarim yakin zamanda bu duruma bi aciklik riot tarafindan gelir.

ilerisi icin ne olacagini simdilik bilmiyorum. bi kac hafta kafami dinleyip riot la görüsmelere devam edecegim.

Tesekkürler.

Reply · Report Post