Beşiktaş Esports PUBG


Öncelikle selamlar herkese , 11 ay önce Beşiktaş Esports Takım Koçluğuna getirildim. Getirildiğim ilk günden beri Ailevi sorunlarla boğuşuyordum zor bir süreçti benim için, galiba bir tercih yapmam gerekiyordu ailem yada Beşiktaş çünkü ikisini bir arada yürütmek imkansızdı. Üstüne birde kendi işim eklenince sorun yaşamaya başladım ve kontrolu kaybediyordum. Ailemden ve bir önceki işimden feragat ederek hayatımda çok önemli bir yeri olan Beşiktaş Esporda görevime soyundum.
Hiç bir beklenti içerisine girmeden kişisel olarak başladığım takım koçluğunda koçluk ile beraber sözleşmeler yapıyor, maddi , manevi, bir çok şeyide yapmak zorunda kalıyordum yada bırakılıyordum.
görev süremde kadromda bulunan en önemli oyunculardan olan lipsini daha turnuva oynamadan Blaze takımına 9 bin tl transfer ücreti ile satmak zorunda kaldık. gitmesini Lipsin için istemiştim ama takımımız için isteksizdim kadroya çok güveniyordum ilk pcs maceramız kötü başladı başarız bir sonuç aldık sonra takım içerisinde bir kaç değişiklikle Gll Sezon 4 te avrupa finaline kaldık.
Sezon 4 sonrası istenmeyen değişiklikler yapmak zorunda kaldık.
Pcs 1 de avrupa finaline kaldık. O dönemki oyuncularıma da istenilen şartları sunamamıştık başarıda dahi motive bir takımımız ne yazıkki olmadı. Tam tersi flame yiyen bir sistem vardı.
Daha sonrası ise tam bir rezaletti Takım yönetimi maddi olarak daha fazla gücü olmadığını artık pubg takımımız ile ayrılmamız gerektiğini bana iletti. Ben bu duruma çok üzüldüm çünkü Beşiktaş'ı avrupada zirvede görmek istiyordum, elimden gelen her türlü maddiyatı maneviyatı oyunculara sağlayacağım ama bir şekilde bu kadroyu bozmayacağımı ilettim yönetime bana göre Beşiktaş esporun şu ana kadarki kurduğu en iyi pubg kadrosu vardı elimde ve şunu söyledim ; Eğer önümüzdeki süreçte tekrar sözleşme yaparsak sadece transfer olan oyuncularımızdan bile bu paraların kat kat fazlasını alabilirz dedim dediğim şekilde oldu.
Sözleşme yenileme olmadığı için oyuncular birer birer ayrıldı.


Lafı fazla uzatmayacağım.

Bundan 2 ay önce taraftarlarımzın Beşiktaş Espor Yönetimine karşı görüş aldığı dönemde şunları söyledim. yönetimimizin bu dönemde yanında olmamız gerektiğini taraftarımıza Beşiktaşa böyle bir dönemde daha çok sahip olamamız gerektiğini bu süreci atlatacağımızı anlatmıştım, açıkçası bu konuda çok pişman oldum bende bir taraftarım , ne yazıkki Beşiktaş Esporun Kötü yönetildiğini düşünüyorum.
Beşiktaş mabedtir. Bundan haberi olan insanların Beşiktaşın Espor bölümünü yürütmesi gerek Beşiktaşı bir çıkar unsuru olarak görenlerin değil .
Ben hakkım varsa Beşiktaş espor taraftarına ve oyuncularımın hepsine tek tek helal ediyorum.
Beşiktaştan 2 aydır maaş almıyorum 11 aydır 7 maaş aldım Bana geri dönme şartıyla bir Zula Akademi oyuncusnun Bilgisayar kasasi verildi.
Onuda Yeni yönetim eğer olacaksa yeni yönetime olmayacaksa Beşiktaş Espor Taraftar gurubuna vermeyi düşünüyorum.

Beşiktaş Espordan ayrılıyorum Beşiktaş Esporu, Beşiktaşlılar yönetmeye başladığında teklif gelirse yine herhangi bir şekilde maddiyata bakmadan değerlendireceğim.
Şuan Not fair Takım Sorumluluğunu yürüteceğim hedeflerimize kaldığımız yerden arkadaşlarımla devam edeceğim.

iyi şanslar.

Reply · Report Post