Leaving Royal Youth.../Royal Youth'dan Ayrılıyorum...


Hello guys. It's really hard for me to write these words, but I have decided to not be part of Royal Youth anymore. I was nobody and worked my ass off to become someone. It's actually really hard for me to say I won't be working again with Royal Youth but sometimes you need to take risks in order to move forward and achieve greater things. Leaving your family is harsh but eventually when the kid grows up he needs to leave the house and learn new things further in the world. I learned so much being here in this org but I still have a lot to learn and personally grow since we humans and till we die we will keep expanding our knowledge. But if I have someone in my life who actually gave me this title in Esports, that has to be @Uberqlol. I never had a big brother in my life till I met him. Whatever I might do I can never repay all the things he did for me. He is my mentor, my protector and even more that words cannot describe. And also would like to thank my ex owner mr Rusen Eksi. He was always here for me when I needed something and the words aren't enough to describe everything he did for me. I really love you both as my family and I wish to both of you for a great success and life. Bird finally needs to fly away from home... I will always #StayRoyal and I am #WeAreBandits forever... My regards...

Arkadaşlar Merhaba;
Bu kelimeleri yazmak inanın o kadar acı veriyor ki hiç tahmin etmemiştim bu tweeti yazarken bu kadar üzüleceğimi.Birazcık ağlamadım değil hani.Çok sevdik be abi Royal benim takımım.bizim takımımız.Kendi takımım evim.Ailem.Abilerim.Özellikle Berk abi bence bu sektör için çok ama çok fazla bir insan.Benim belki de en büyük hayatta ki şansım onunla karşılaşmak ve onu görmek oldu. Elimden tutu benim.Adam etti beni,daha iyi bir insan haline getirdi.Hatalarımı gösterdi ama asla benden vazgeçmedi.Ruşen abide öyle.yapma dedikleri şeyleri yapmamaya çok özen gösterdim.yaptığımda kötü sonuçlandıysa bile laf etmediler(eee 3 yıl dile kolay tabi hatalarım olacak).Gülüp geçtiler.Ben ise o hataları hep ders olarak aldım.

Ama…
Her çocuk bir gün büyür,yetiştiği yerden bir gün gitmesi gerekir ya işte öyle bir şey. hep ailesi ile olamaz.benim ki öyle bir şey işte.
Ben nefes aldığım sürece #StayRoyal #WeAreBandits’im.
Royal Youth taraftarı hakkınızı helal edin.
Galatasaray zamanında detaya girmeden(Benden inanın kaynaklı hiçbir şey yoktu.)lig düştük diye çok nefret ve kin geldi.Ama inanın gram suçum yoktu benim.Düşünsenize Milyonluk hakkınızı gönül verdiğiniz takım uğruna hibe ediyorsunuz…Lütfen sizler de hakkınızı helal edin.Galatasaray taraftarı benim için çok özel ve güzel günlerdi o zamanlarda.#AtkılarıSarıKırmızı

Galatasaray zamanında bana destek olan Başta Şenkal Atasagun,Mustafa Atasagun,İskender Baydar,Oğuz Alptan,Fatih Özcan,Murat Bereket,Coşkun Çelik’e sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyor ellerinden öpüyorum.

Bu yazıyı okuyan herkese değerli vaktini ayırdığı için çok teşekkür ediyorum.
Üstümde emeği geçen, Herkese çok teşekkürler.
Kuş yuvadan uçar.
Hakkınızı Helal Edin.Umarım beni desteklemeye devam edersiniz :)
Mert.

Reply · Report Post