No wracam


Coś się kończy, coś zaczyna zawsze lubię zaczynać tego typu posty tym stwierdzeniem.

Dokładnie rok temu o tej godzinie wystartował sezon 0 Ultraligi i tak naprawdę były to bardzo trudne 365 dni w moim życiu. Nie chcę się zagłębiać w szczegóły więc przejdę do meritum, od początku listopada nie zobaczycie mnie już przy projekcie Ultraligi. Była to fajna przygoda ale tak naprawdę musiała się już zakończyć.
Co będzie teraz się pytacie pewnie, a więc wracam na stare śmieci i zaczynam szukać drużyny, uważam, że doświadczenie jakie nabrałem w prowadzeniu projektu oraz ogólnie Ultralidze pomoże mi nie bezpośrednio w grze ale drużynie oraz w jaki sposób powinniśmy radzić sobie z problemami, które napotkamy.

Czy podjąłem tą decyzje przez Worldsy?
Absolutnie nie, po zakończeniu UL stwierdziłem, że będzie to idealna okazja ponieważ jest trochę czasu do wystartowania kolejnego sezonu.
Czy zrobiłem to bo nagle udało mi się wbić wyższą range na soloq?
Nie, kiedy podjąłem tą decyzje byłem hardstuck D2.

Jeżeli jakaś drużyna jest zainteresowana tryoutami to zapraszam na PW. Po miesiącu grania soloq oraz pracowania w normalnym trybie wbiłem 500 LP w GM na EUW podczas Worlds. Od początku listopada jestem w stanie się poświęcić całościowo.

Dziękuje wszystkim osobom z którymi współpracowałem przez ostatni rok w Ultralidze od organizacji poprzez graczy, administracje oraz osoby działające ze strony FRENZY ,a przede wszystkim dwóm MK, którzy przez ten czas cały czas dbali, żebym za przeproszeniem się nie wypierdolił.

EN - TLDR

After being a project manager for Ultraliga for 3 seasons I'm leaving it to play competitively again. I had almost 18 months break but the experience, I gained from managing Ultraliga will make me better player inside and outside of the game.

I'm sure that I can bring unique values and experience as a player. After 1 month of working in Ultraliga and playing soloq only, I got to 500 LP in GM. I will finish my job last day of this month and that's when I can fully commit to playing again. If you are interested in tryouts DM me.

Reply · Report Post