XANTARES


Uzun bir süredir bir Türk takımı olarak uluslararası başarılar sağlayarak veya sağlamaya çalışarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Ancak internet altyapısı gibi bazı teknik sebeplerden dolayı sürekli zorluklarla karşılaştık. Hedeflerimi gerçekleştirebilmek adına bazı zor kararlar almak zorunda kaldım. Bunların başında uzun süredir beraber mücadele ettiğim takım arkadaşlarımı bırakmak geliyor. Hedeflerim doğrultusunda ve gelen teklifler içerisinde en doğru kararın Alman temsilcisi BIG takımı olduğuna karar verdim. Bu doğrultuda Almanya'ya da yerleşmem gerekiyor. Arkamda sevdiklerimi, ailemi ve arkadaşlarımı bırakıyorum ancak hedeflediğim başarılar için fedakarlıklar gerekiyor. Beni bundan sonra BIG çatısı altında mücadele ederken izleyeceksiniz. Öncelikle uzun süredir takım arkadaşlığından çok bana dost ve yoldaş olan takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve daima yanımızda olan siz değerli taraftarlarımıza ve takipçilerimize de ayrı teşekkürü borç bilirim. Ancak Almanya'ya yerleşiyor olmam sizden uzaklaştığım anlamına gelmiyor. Yayınlarıma oradan devam ederek sizlerle beraber olmaya devam edeceğim. İyi günler diliyor ve desteğiniz ve ayırdığınız zaman için teşekkür ediyorum.

As you know, myself and my team have been working hard to win tournaments and represent our country as best as we can. However, we have been struggling with an array of issues for a while and internet infrastructure was only one of these. Therefore, to be able to achieve my individual best I decided move on and part ways with my former team. So here's my announcement that I'll be joining BIG of Germany.

To be able to play with my new team I'll move to Germany. I know I'm leaving my family, my loved ones and my fans behind but that's something I need to do to be able achieve the individual success I've been striving for.

I'd like to thank my former teammates who were more than just teammates, but also friends and supporters to me. I'd also like to thank you, my fans and followers for your never ending support. I want you all to know that I'm still one of you, and I'll be with you in my streams and on my social media.

I want to thank you all once again for your support.

Reply · Report Post