Під враженням загибелі Павла Шеремета


Під враженням смерті Павла....не міг не написати...З нас хочуть зробити суспільство рабів... Вільних духом вбивають, а більшість заганяють в стійло невігластва, бідності і страху...не можна дати їм досягнути успіху... Кожен з нас, кожен, своїми діями або своєю бездіяльністю впливає на результат.

Правда, якою б вона не була, здоровий глузд, постійне самовдосконалення, важка кожноденна праця, наша готовність боротися за свої права, та за права свої співвітчизників, знайомих і незнайомих- все це веде їхню диявольський план у прірву.

Покора обставинам, віра в ефімерні чудеса, страх, вузьколобість, небажання брати на себе відповідальність за власну долю- наближає їх до успіху.
Ким нам бути? Суспільством вільних людей, чи кліткою з рабами? Це залежить від нас і тільки від нас...пам'ятаймо про це! Заради пам'яті про Павла, заради пам'яті про тисячі загиблих журналістів, і солдатів, студентів і волонтерів, заради тих хто не боявся йти вперед...заради майбутнього наших дітей, заради нашого власного щастя...!!!!! Все в наших руках!!!!

Reply · Report Post