blogg1scsgo

blogg1s · @blogg1scsgo

13th Jan 2023 from TwitLonger

Menší vyjádření a hlavně poděkovaní eSubě...


Ahoj!

Dneska moje cesta s eSubou oficiálně končí, byl to můj lovebrand od dětství, kdy jsme s Leckrem fejkovali clantag eSuby a doufali, že jednou se tam dostaneme! V roce 2019 se nám to společně podařilo a bylo to nejlepších období, které jsem v csku zažil.

Chtěl bych poděkovat všem, se kterýma jsem se potkával ať už na serveru, tak v gaming housu, byli jsme taková malá rodinka, která držela za jeden provaz a všechny offline akce tomu byly důkazem! Neskutečný support jsme dostávali jak od vás fanoušků, tak od našeho managementu, který se vždycky spojil a udělal s vámi neskutečný bordel na lankách! Rozhodnul jsem se pro tenhle rok neprodloužit smlouvu, nechci tady psát asi úplně důvody, ale cítil jsem potřebu se trošku posunout a něco ve své cskové kariéře změnit.

Brzo oznámím nové působiště, eSubě přeju jen to nejlepší, doufám že v těžké době se oklepou a vlítnou zpátky na scénu ještě ve větším stylu.

Chtěl bych ještě jednou poděkovat eSubě za to, jak se o mě starala, několikrát jsem zůstal déle v gaming housu a kluci už nevěděli jak se mě zbavit!

Speciální poděkovaní patří klukům, kteří se vyloženě starali o nějaký můj komfort, Štěpán,Prokop,Ondra,Alex,Orča!,Bersen, Martin (kterého jsem mohl vždycky otravovat při kouzlení ve photoshopu),

Velké díky hlavně Láďovi, i když se bál mojí výzvy na zápas v codkách, ale chápu, taky bych nešel na jistou popravu! Doufám že si ten slíbený Toujane ještě zahrajeme!:)

A samozřejmě největší poděkovaní patří vám, těm co nás podporují při každém zápase a prožili celou tu cestu v eSubě semnou, díky moc, vážím si toho!

Kdo ví, možná se jednou ještě jednou vrátím a dokončím cestu za titulem MČR pro eSubu.
#modrákrev

Reply · Report Post