combatryy

GS CombatRy · @combatryy

28th Nov 2022 from TwitLonger

ESPOR


Uzun bir süredir kendime vakit ayıramayacak düzeydeydim ve bu durum başta mentalimi ve hayatımdaki insanlarla olan ilişkilerimi etkilemeye başlamıştı çünkü gerçekten hiç bir şeye ve hiç kimseye vakit ayıramıyordum, her ne kadar yaptığım şeyden keyif alıyor olsam ve kafamı sürekli meşgul etmeye çalışma isteğim bitmese bile bir yerden sonra bu durum yoğunluktan ötürü çok etkileniyor. Günlük olarak rutinim sabahları 3/4 saat civarında canlı yayınlar, peşinden ortalama 7 saat süren takım antrenmanlarımız ve akşam saatlerinde youtube ile diğer sosyal medya taraflarına içerik üretimi video çekimi, belli başlı iş birliklerindeki projelerin yönetimi şeklinde geçiyordu abartısız olarak günde minimum rutin 13-14 saat harcıyordum.

Espor benim için her zaman rekabeti sevdiğim ve gerçekten bundan keyif aldığım için uğraştığım bir şeydi ama bu durum isteksizliğe, hevessizliğe dönüşünce sıkıntı oluyor, vakit ve yorgunluk olaylarının yanı sıra tabi ki başka etkileyen etkenlerde vardı espor tarafı için fakat bunlar bir çok oyuncunun yaşadığı tarzda problemler olduğundan ötürü detayların pek önemi yok.

Aktif olarak devam eden turnuvalar tamamlandıktan sonra Galatasaray yönetimine bütün sebepleriyle devam edemeyeceğimi, bırakmak istediğimi ilettim ve kendileri de anlayışlı bir şekilde karşıladılar, bu zamana kadar destekleyen tüm taraftarlara teşekkür etmek istiyorum ve şundan şüpheniz olmasın Timur abinin önderliğinde olduğu sürece Galatasaray Valorant tarafında çok daha iyi yerlere gelecek benim kendisine olan güvenim bu konuda tam, hepsine başarılar dilerim. Bir gün belki arenada tekrardan görüşürüz.

Bu saatten sonra hem içerik üreticisi hem de esporcu olarak ilerlediğim yolda sadece içerik üreticisi olarak devam edeceğim.

Aynı zamanda benimseyerek ve bir çok güzel iş/içerik üreterek ilerleyebileceğimiz içerik üreticisi olarak organizasyon tekliflerine açık olduğumu duyurmak isterim.

Bu zamana kadar olan tüm destekleriniz için tekrardan teşekkür ederim <3

Sevgiler,
CombatRy

Youtube: https://www.youtube.com/@combatry
Twitch: https://www.twitch.tv/combatry

Reply · Report Post