w0xic

Özgür Eker · @w0xic

3rd Nov 2022 from TwitLonger

One chapter ends another begins


TR-

İyi akşamlar,

Kurucu ortağı ve aktif CS:GO oyuncusu olduğum Eternal Fire takımından kendi talebim doğrultusunda aktif kadrodan yedeğe çekilme kararı aldım. Bu kararı Malta'da hem Pro Lig hem de Major'e gidebilme hakkımızı kaybettikten sonra düşünmeye başlamıştım. Oyuncu değişikliklerinden, yaşadığımız çeşitli takım içi problemlerden, üst üste gelen değişiklikler sonrası çıkış yakalayamamamız ve bu sebepten ötürü 2023 sezonu için yeni oyuncular almak zorunda olmak ekstra 1-2 sene daha istediğimiz noktaya gelebilmek için tekrardan oynamak, ilerleyen yaşım, motivasyonum ve mental sağlığım açısından tekrardan deneyebilecek bir durum da olmadığıma karar verdim. Bu şekilde devam etmek hem bana hem de takıma zarar vereceğini düşünerek bu zor kararı aldım. Daha kısa sürede daha ileri gitmeyi sizler gibi hedefleyip arzulamıştık. Bu zamana kadar Eternal Fire takımının büyümesi ve başarıya ulaşması için elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalıştığım için içim rahat olacak. Ama bundan sonra ki CS:GO kariyerime tekrardan olduğu gibi Uluslararası bir kadroda devam etmek istiyorum. İlerleyen süreçte de yeni sezon için takım tekliflerini değerlendireceğim. Bu zamana kadar başta CEO'muz Furkan Güvene ve bu yola beraber çıktığım Can, Ömer, Yasin, Timur Abi, Buğra, Issa, Azmican, İsmet, yakın süreçte aramıza katılan Engin, Ahmet, Polat abiye ve sahnenin arka tarafında çalışan diğer tüm değerli çalışma arkadaşlarıma takım için verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederim. Siz değerli destekçilerimiz sayesinde koca bir aile olduk ve desteğinizi turnuva için gittiğimiz uzak ülkelerde bile çok yakınımızda hissettik bu yüzden sizlere ayrı teşekkürü borç bilirim. Gönül isterdi ki tr cs si için yaptıklarımdan daha fazlasını gitmeden önce yapabilseydim. Belki bir gün, ama şimdilik elveda #forEF!

EN-

Good evening,

As a Co-founder and player in Eternal Fire, I have decided to bench myself from active squad. To be honest, I was thinking about benching myself while I was in Malta, once we eleminated from both tournaments Pro League and RMR Rio. This decision did not come out of blue. Since we decided to give water to this project, we could not manage to create a structure. Due to being unstructured we have faced many problems inside of the team, which causes us to have more problems and we could not manage to solve them properly and we decided to continue with updating our roster. After the changes we did feel good for sometime and felt on right track but we still could not manage get the results we hope and then we had new problems appeared in such a short period of time. Staying in such situations/events, I felt that we need another 1 or 2 years to reach our potential, which affected my motivation deeply and I also had to consider my age therefore I felt that I could not give another try to this project. The list continues but none of the reasons are matter now cause I wish to continue my career in an International team and will look for new opportunities for the upcoming season. I gave everything within my power and abilities, I wanted to succeed and I felt your support along the way, always. I appriciate for your enormous support.


Thanks to our CEO Furkan and my fellow team mates, XANTARES, imoRR, xfl0ud, bishop, Calyx, ISSAA, asmo, İsmet, MAJ3R, paz, hardstyle and our staff behind the curtains.

Reply · Report Post