OlimPcsgo

olimp · @OlimPcsgo

23rd Sep 2022 from TwitLonger

oświadczenie


Hej,
niestety nie zarobiliśmy setek tysięcy dolarów jak mówił Pawel byali. Nigdy nie był postawiony żaden mecz w wykonaniu naszej drużyny #PALOMA, ani nigdy nie było żadnych myśli, żeby owy precedens zrobić w tym line-upie. Postawiliśmy na zaangażowanie i treningi – bez organizacji zaangażowanie nowexD (brakujące polskim zawodnikom hehe, jak nie zarabiają kilka złoty za ich gówno grę)

Post REV’a mówi o sytuacji w #Forsaken więc nazwa #PALOMA nie powinna być dodawana do tego postu chyba, że dla poklasku kilku lajków, (podobnie jak u tych niespełnionych byłych zawodników nazywających się teraz coachami)

Wracając do #Forsaken. Były myśli, ale nigdy nie były one spełnione ani żaden z nas nie zarobił kilku złoty na przegranym czy wygranym meczu, była taka rozmowa, która nie doszła do skutku, więc zastanawiam się po co wyciągać takie coś na światło dzienne.

Komentarze, że była taka rozmowa, to jesteśmy najgorsi. Zrozumieliśmy w trakcie rozmowy jakie chujowe to może być i popsuć przyszłość. Wyszło jakieś nagranie(słabe jest nagrywanie ziomków, w trakcie prywatnej rozmowy, ale to ocenić może każdy) w którym niczego nie przedstawia.

Prosiłbym o dowód, że jakikolwiek przelew został przesłany albo dostarczony dla któregoś zawodnika. Podobna sytuacja była z Hobbitem z GAMBIT, gdzie próbowano zniszczyć jego osobę i byłą drużynę z brakiem jakichkolwiek dowodów przed MAJOREM.


p.s Wygraliśmy przeciwko honoris na włączonym LIVE z mojego pov’a
Pozdrawiam!

Reply · Report Post