Maj3r_

MAJ3R · @Maj3r_

23rd Mar 2019 from TwitLonger

Explanation / Açıklama ENG TR *


ENGLISH VERSION :

Today with a breaken heart i have to annonce that my journey with my teammates come to the end. I signed with spacesoldiers 2years ago, and we lived so many things togethers, i left everything i have for coming in turkey. We face so many obstacles as a players and as a human being,i just want to remember all the goods memories, because the bad will make me cry. When i came in turkey i had nothing, but today i have everythings that a man can desire.. I find brothers of life, a beautiful wife and the best gift of life , a little girl. Also playing for turkey since this 2 years was extemly proudly, who tought that a turkish team can fight with all the best team in the world in cs.. we was against all the odds but we did the best we can with our situation.. In my opinion, only ONE man is behind this beautiful story and he need to have all the recognition of it, this person is Hardstyle, Can polat yildiran.. i cant say you how im proud and happy to work and lived that story with you.. what you did for turkey has no price.. you also believed in me and I cannot tell you how thankful I am..
I can write a book with all the goods things you did for us since 2 years, sacrifying yourself without a hesitation for what you can have and giving it to us because you know we had nothing... but you also had nothing... you did all the jobs alone, at least i hope you are proud of what you 'we' archieved big bro ..
This journey as come to the end for me and leaving this boat as a captain is killing me inside.. this hardest decision its not about my futur but for her.. i did my best for you brothers and i know you did it too, we fought together hand to hand against the world and also against the life. Im a fighter and i ll come back stronger. I ll do everything to be succesfull again, take care guys life is precious enjoy it.


TURKISH VERSION :

Herkese merhaba, üzülerek bugun bunu yaziyorum size.. malasef veda etmek zorundayim takım arkadaşlarımlan.. 2 yıl önce spacesoldiers ile imzaladım ve birlikte o kadar çok şey yaşadık ki iyisinin ve kotusunun.. Türkiye'ye gelmek için sahip olduğum fransada her şeyi bıraktım. Bir oyuncu olarak ve bir insan olarak pek çok engelle karşıladik ve bugun sadece guzel hatıralar hatırlamak istiyorum, çünkü kötü beni ağlatiricacak. Türkiye'ye geldiğimde hiçbir şeyim yoktu, ama bugün bir erkeğin arzuladığı her şeyim var.. hayat kardeşler buldum, güzel bir eş ve hayatın en iyi hediye , baba olmak. Ayrıca bu 2 yıl icersinde Türkiye için oynamak, bu bayraki tasamak o kadar gururluydu ki.. ve bir Türk takimin cs'deki dünyanın en iyi takımıyla savaşabileceğini kim düşünurdu... durumumuz cok kotuydu ve sansızlık ramen elimizden gelenin en iyisini yaptık.. Benim bakisimda, sadece bir adam var bu güzel hikayenin arkasında, ve o tüm onurun onu olması gerekir, bu kişi Can Polat Yildiran "Hardstyle" bizim coach,manager,abi,baba.. Seninle birlikte bu hikayeyi yasamak bana ne kadar gururlu verdi ve bana mutlu etti söyleyemem lazim. Türkiye ve Bizim için yaptığin fedakarliklar fiyatı yok.. bana da inandın ve sana ne kadar müteşekkir olduğumu söyleyemem lazim..
2 yıldan beri bizim için yaptığin tüm iyilik,fedakarlik tam bir kitap yazabilirim, sahip olabilecen seyleri kabul etmeyip bize vermek istedin her zaman, kendine arka planla koyup, takimina her zaman ilk olarak dusundun ama biliyoruz ki sendee de hiçbir şey yoktu... tüm işleri tek başına yaptın ve bize kotu energylerden korudun ve bu spacesoldiers basarilar senin sayende.. en azından umarım yaptiklarimizdan 'yaptiklarindan" gurur duyuyorsundur ..
Bu yolculuk benim için sona erdi ve bu tekneyi bir kaptan olarak bırakmak beni içeride öldürüyor.. bu en zor karar oldu benim icin, fakat kendim icin yapmiyorum biliyorsun, onun için yapiyorum... elimden geleni yaptım kardeşlerim ve sizde bunu da yaptığınıza biliyorum,. Ben bir savaşçıyım ve daha güçlü döneceğim .Turkiye icin oynamak bu 2 sene o kadar guzel birsey ki.. sizden ozul diliyorum bekletiniz basariyi yapamadik ve boyle bitmesini izin verdik.. keske baska bir sonu olsaydi.. gonderdiniz her gun instagramdan,twitterden mesajlarınızın,destekleriniz,öfkeniz,mutlunuz,üzülünüz icin bin kat tesekur ediyorum, ben cogcuk olarak geldim turkiye ama adam olarak gidiyorum. En iyi anılarımızı hatırlayalim artik, Spacesoldiers cok guzel bir hikaye oldu, herkese tesekurler yakindan,uzaktan.
Saygılarımla, Engin Maj3r

Reply · Report Post