Zmiany w składzie oraz sztabie szkoleniowym dywizji LoL-a


Jak pewnie zauważyliście wyniki naszej dywizji League of Legends w ostatnich tygodniach nie były wybitne. Drużyna starała się poprawić wszystkie błędy, lecz nic nie działało i w końcu musieliśmy podjąć następujące kroki.

Dziś z naszym zespołem żegna się Sebastian “Sebekx” Smejkal, którego styl gry niestety znacząco różnił się od tego, którym cechują się pozostali członkowie drużyny. Wizja gry zespołu mocno odbiegała od wizji Sebekxa, dlatego też postanowiliśmy dokonać zmian w składzie. Sebekx nie zgodził się pozostać w drużynie jako zmiennik, a więc rozwiązaliśmy kontrakt, aby mógł kontynuować swoją karierę esportową.

Od dziś w trykocie Illuminar Gaming występować będzie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w Europie – Marek “Humanoid” Brázda. Czech do niedawna występował w tureckim Dark Passage i z pewnością dobrze poradzi sobie w naszych szeregach, zwłaszcza że nie dołącza do naszej dywizji samotnie.

Wraz z Humanoidem zakontraktowaliśmy także znanego szkoleniowca, który na swoim koncie ma kilka naprawdę imponujących osiągnięć. Najlepszy trener ostatniego splitu TCL, czyli Adrian “Hatchy” Widera, zastąpi Bartłomieja “VoVa” Ryla na pozycji głównego trenera. VoV z kolei będzie pomagał Hatchy’emu w charakterze asystenta trenera.

Reply · Report Post