Yeni Albüm Geliyor Mu?Merhaba,

Hepinizin bildiği 9 şarkılık Ahmak Islatan EP'ye; 366.gün,sertlik kanında var hayatın ve daha önce hiç bir yerde duymadığınız 4 şarkı daha ekleyerek ,''AHMAK ISLATAN'' adında yepyeni,fiziki bir albüm oluşturdum ve şu an basımda.Çok çok yakında müzik marketlerdeki yerini alacak.
Tabiki dijital platformlardan da bu albüme ulaşabileceksiniz.
Ahmak Islatan EP içindeki 9 şarkıdan 1 i olan ''scratch diploma 2'' Ahmak Islatan albümü içinde yer almıyor.Enstrümantal bir şarkı olması yerine ,yine onun gibi kısa,yepyeni bir şarkı olsun istedim. rap ile alakası olmayan fakat loop ve sample aranjesine dayalı,anadolu formunda icra ettiğim ve dinlemekten de keyif aldığım yepyeni bir şarkıyı son parça olarak albüme koydum.
Haricinde belirtmeliyim ki; Ahmak Islatan albümündeki tüm eski EP şarkıları yeniden masteringden geçirildi.Hepsini teker teker cilaladım.Hatta ''Baş''ın sonunda kısa bir scratch kompozisyonu var.Seven için kayda değer.
Toplamda 57 dakikalık,kaliteli bir albüm ortaya çıktı.
Şu an basımda olan albüm çok çok kısa bir süre içinde müzik marketlerdeki yerini alacak.

Bütün bu güzel haberlerin yanısıra,Ahmak Islatan albümünde yer almayan yepyeni bir şarkıma bu hafta video klip çekiyoruz.Onu da çok yakında sizlerle buluşturacağım.
Aynı zamanda Kolera 'nın da yepyeni bir şarkısı klipleniyor.Her iki video klibi de chelebi film çekiyor.
Melankolia Müzik'in 12.yaş gününde ,sizlerle yepyeni planlarımızı,projelerimizi paylaşmak istedim.
Gelecek zamanın herkese güzellikler getirmesi dilekleriyle...
Sevgiler.

Yunus ''Sago'' Özyavuz

Reply · Report Post