#ShakiraInPolishHearts - czyli akcja od polskich fanów.
.
.
.
.

Jak dobrze wiecie polskim ShakiFans udało się dostać do polskich trendów, co jest wielkim sukcesem w porównaniu do poprzednich akcji. Jednak i to nas nie zadowala, ponieważ Shaki jeszcze nam nie odpowiedziała, dlatego wpadliśmy na inny pomysł:

Samo spamowanie zdjęciem [ http://i.imgur.com/bvLE5yv.png ], które miało przypomnieć Shakirze, co robiła w Polsce, nie przyniosło zamierzonego efektu, chociaż musimy przyznać, że jest świetne [dziękujemy za wykonanie @_beatingheart]. :)

Dlatego chcemy dołączyć do naszych tweetów coś jeszcze - napiszemy twitlongera do Shakiry! Tak, dokładnie. Shakira pewnie nie przeczyta wszystkich naszych tweetów, które czule opisują ile dla nas znaczy, więc napiszemy w tl, co czujemy do Shaki, czyli co zmieniła w waszym życiu i jak jest dla nas ważna. Ale sami nie damy rady wyznać tego Shakirze, bo to w końcu ma być wiadomość od wszystkich polskich ShakiFans, więc potrzebujemy waszej pomocy!

Napiszcie nam w DM/na forum w wątku 'List do Shakiry' [shakira.org.pl/forum] co czujecie, a my to przetłumaczymy i napiszemy w twitlongerze. Zamieścimy tam również zdjęcie z dzisiejszej akcji. :)

Wiadomości na DM/forum można pisać do jutra [tj. 29.08 br] do godziny 14, żeby nasza ekipa miała czas na sklejenie tego w jedną wiadomość i przetłumaczenie ich.

Reply · Report Post