@kni_kni Mums patika Tavs raksts,ideja,ieteikumi...
Arī mēs esam domājuši par Tevis pieminēto un citiem līdzīgiem projektiem, taču mūsu idejas ir viens - pavisam kas cits ir tās sakārtot pēc prioritātes un izvērtēt, vai projektu spējam realizēt, uzturēt, un ko no projekta kopumā iegūst sabiedrība.

Mazliet nepareizs ir priekšstats: "Jūs neko nedarāt","Vai tad tiešām jums ir žēl pāris latiņu atlikt nelielam projektam", "Kāpēc citur var, bet pie mums nevar", "Paši neko nevar izdomāt" u.c. Komentāros, vēstulēs, zvanos katra ideja izskatās skaisti, taču realitātē ir pavisam cita aina. Ieviests kaut ko jaunu vienmēr var uzspēt, taču būtiski ir saprasts un izvērtēt, kas ar projektu notiks pēc tam!

Piekrītam Tev, ka mums ir jāsaglabā un jāizceļ savas pilsētas un valsts vērtības. Taču vienlaikus visu skaisto nav iespējams realizēt - cik ir mūsu iespējās, pakāpeniski realizējam dažādus labus projektus, kas ir saistoši gan mūsu pasažieriem, gan pilsētas iedzīvotājiem, gan Rīgas viesiem (citu pilsētu, valsts). Viens no šādiem projektiem ir Reto tramvajs - organizējam braucienus ar tramvaju vagoniņu, kurš būvēts un sagatavots pēc sena elektriskā tramvaja modeļa parauga (šādi vagoniņi Rīgā kursēja vairāk kā pirms 100 gadiem).
Ne tikai izceļam vēsturi, bet iezīmējam to ar nelieliem akcentiem - proti, Retro tramvajs kursē pa maršrutu "Ausekļa iela - Mežaparks", un brauciena laikā iespējams apskatīt vienas no skaistākajiem vietām Rīgā, piemēram, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Operu, Brīvības pieminekli, Vecrīgu, Basteja kalnu, Nacionālo teātri. Turklāt, sadarbojoties ar Rīgas Nacionālo Zooloģisko dārzu, jau otro gadu darbojas akcija "Ar Retro tramvaju uz Zoo" (uzrādot Zooloģiskā dārza kasē Retro tramvaja biļeti, ieejai Zooloģiskajā dārzā tiek piemērota atlaide Ls 1 apmērā no biļetes pamatcenas).

Labas idejas nekad neatmetam, un ja uzreiz tās nav iespējams realizēt, mazliet pagaidām un apvienojam vairākus mazus projektus vienā lielā projektā, par kuru prieks mums un apkārtējiem. Ticam, ka nākotnē mūs sagaida vēl virkne citu skaistu projektu, kuru pamatā ir mūsu pilsētas,valsts "pievienotā vērtībā"!

Reply · Report Post