biexbvr

recovery · @biexbvr

15th Apr 2013 from TwitLonger

Przetłumaczyłam wam pewien tekst, który napisała dziewczyna z UK. Z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy. Starałam się to jak najlepiej przetłumaczyć.

"Chcecie wiedzieć dlaczego "Right here" zaliczyło klapę?
Otóż Scooter nie wypromował tego wystarczająco. Nie zrzucam całej winy na niego, tak jak nie zrobiła tego żadna belieber. Stacje radiowe nie zagrałyby tego zarówno z powodu tego, że management Justina źle dobrał wszystkie daty jak i tego, że za bardzo skupili się na tym aby "All around the world" było grane. A nie "Right here".

Chcecie wiedzieć dlaczego teledysk do "All around the world" zaliczył klapę?
Scooter go nie promował, nawet nie tweetnął linku do niego. Tak samo jak reszta zespołu. Prawie żadni beliebers nie obejrzeli teledysku, bo nie wiedzieli, że został wydany, ponieważ była to niespodzianka. Nikt o tym nie tweetował ani nie udostępniał linków na swoich fejsbukowych stronach.

Chcecie wiedzieć dlaczego teledysk PSY (nie wiem jak to odmienić) nie zaliczył klapy? Chcecie wiedzieć dlaczego jego nowy singiel, który wyszedł w sobotę jest w pierwszej 10 na iTunes?
Otóż odpowiedź jest bardzo prosta. Kto podpisał z nim kontrakt? Scooter. Kto wkłada cały swój wysiłek i czas na promowanie go? Scooter. To Scooter promuje jego teledyski i piosenki.

Czy Scooter jest na Believe Tour razem ze swoim głównym artystą?
NIE, NIE JEST. ON JUŻ SIĘ NIE INTERESUJE, OTO DLACZEGO. JUSTIN PRZYJEŻDŻA SPÓŹNIONY NA KONCERTY I M&G, CAŁA TRASA STAJE SIĘ BAŁAGANEM. NIE MOŻECIE ZAPRZECZYĆ, ŻE COŚ JEST NIE W PORZĄDKU Z ŻYCIEM JUSTINA, BO JEST. BRAKUJE JEDNEJ WAŻNEJ RZECZY... SCOOTERA.
On musi tutaj być dla niego żeby ogarnąć całe te gówno. Trasa idzie nie tak jak powinna, piosenki i teledyski Justina zaliczają po kolei klapę. Próbujemy coś z tym zrobić, ale nikt nas nie słucha, bo jesteśmy tylko głupimi fankami.
TO WSZYSTKO JEST PRAWDĄ, NIE MOŻECIE ZAPRZECZYĆ. WSZYSCY TO WIDZIMY. TO JEST PRAWDA I MUSIAŁA ZOSTAĆ POWIEDZIANA. KOCHAM JUSTINA CAŁYM SERCEM I DUSZĄ, I NIGDY NIE MOGŁABYM GO OPUŚCIĆ, ALE ON CIERPI W ŚRODKU I GŁÓWNA OSOBA, KTÓRA POWINNA BYĆ TUTAJ DLA NIEGO, NIE JEST PRZY NIM. ON ODSZEDŁ I ZAJMUJE SIĘ JAKIMŚ KOREAŃCZYKIEM."

Co o tym sądzicie?

Username tej dziewczyny na twitterze to @bieberblasteruk :)

Reply · Report Post