Uwaga, #Directioners !

Wiem, że do premiery "1D in 3D" zostało jeszcze sporo czasu, ale wpadłam na pewien pomysł i chciałabym się nim z Wami podzielić :)
Otóż Beliebers mają okazję spotkać się nawzajem na koncercie Justin'a. My niestety koncertu w Polsce nie będziemy mieć, ale za to nadarzy nam się podobna okazja, jeśli pójdziemy do kina na "1D in 3D". W końcu głównie Directioners tam będą.
Dlatego pomyślałam, że mogłybyśmy się powymieniać twitter'ami, przed lub po seansie. Gdyby każda z nas miała gdzieś sobie zapisywać nazwy innych, zrobiły się pewnie niezły chaos. Tak więc pomyślałam, że każda mogłaby sobie przygotować w domu malutkie karteczki z nazwą swojego tt i potem po prostu wymieniałybyśmy się takimi karteczkami z innymi :)
Oczywiście nie każdy ma tt, lub możemy też trafić na tak zwane "pokemony z fejsa". Tak więc mogłybyśmy ustalić coś, co byłoby znakiem, że jesteśmy z twitter'a. Jakieś bransoletki w jednym kolorze, albo napis (http://images5.fanpop.com/image/photos/31300000/forever-a-Directioner-8D-one-direction-31330061-500-240.jpg) na nadgarstku. Najlepiej w miarę duży, by był widoczny (odsłoniłybyśmy go przy wchodzeniu i wychodzeniu z sali, więc przed i po filmie po prostu patrzyłybyśmy na nadgarstki innych).
Wiem, że do premiery pewnie większość z Was zapomni o tym pomyśle, no ale może jednak nie wszystkie (postaram się też przypomnieć :)).

A i jeśli czyta to jakaś Belieber - wiem, że miałyście podobne pomysły, ale naprawdę, moim zamiarem nie było kopiowanie ich, a po prostu zrobienie czegoś dla Directioners :)

Mam nadzieję, że choć kilku osobom spodoba się mój pomysł :)

~@ComeToPoland1D xx

Reply · Report Post