AngelikaBrze

Angela · @AngelikaBrze

14th Jan 2013 from Twitlonger

FILMIK DLA HARRY'EGO


Directioners! Zapewne wiecie, że 01.02.13 Harry Edward Styles obchodzi swoje 19 urodziny.
Z tej okazji chciałabym zrobić dla Niego urodzinowy filmik, ale potrzebuję waszej pomocy tzn. waszych zdjęć. Fotki mogą być przerobione w programie, ale wolałabym, żeby były z napisami na kartce, np. Happy Birthday Harry. Napis musi być czytelny.
Zdjęcia wysyłajcie na mój e-mail angela.official@onet.pl do 31.01.13 do godziny 15:00 (nie będę przedłużać, bo muszę mieć czas na zmontowanie filmiku oraz porozsyłanie Wam linków). W opisie wiadomości proszę napisać swojego twittera, abym miała możliwość szybkiego wysłania Wam linku, chyba rzadko kto wchodzi na pocztę. W temacie wpiszcie coś z tym związane, np. Harry19, zdjęcie do filmiku... Pewna Directionerka podrzuciła mi pomysł, aby w ostatnim slajdzie dodać Wasze tt, więc jeśli chcecie się tam znaleźć, napiszcie czy wyrażacie na to zgodę. W dniu urodzin Hazzy postarajmy się, żeby zobaczył ten filmik. Tweet'ujmy do Niego, krótko mówiąc spamujmy go cały dzień :D
Robiłam już dwa podobne filmiki : http://www.youtube.com/watch?v=s8B_dzypSmI&feature=youtu.be - dla 1D i Louis'a oraz dla Zayn'a - http://www.youtube.com/watch?v=u0hJEj3qk-M&feature=youtu.be
Pomóżcie mi w rozgłaszaniu tej akcji. Chcę, żeby dowiedziało się o tym jak najwięcej Directioners. Być może zapomniałam tu czegoś dopisać, więc śmiało pytajcie o szczegóły... To chyba na tyle. Dziękuję za poświęcenie czasu.
xx Angela


Wszelkie pytania, pomysły, zażalenia, hejty itp. kierujcie do mnie @AngelikaBrze lub na wcześniej wspomniany przeze mnie e-mail.

Reply · Report Post