TEGO TWITLONGERA POWINNA PRZECZYTAĆ KAŻDA POLSKA DIRECTIONERS KTÓRA CHCE ZOBACZYĆ CHŁOPACÓW U NAS! Jak już wiecie, na Europejskiej trasie koncertowej niestety nie znalazła się Polska, co nie jest do końca winą 1D lecz polskich organizatorów, managamentu ale także nasza. Podjęłyśmy zły cel naszych działań, a mianowicie wszystko opierało się na akcjach mających na celu pisanie do chłopców, doprowadzanie hasła "Bring 1D To Poland" nie wiedząc nawet czy ktokolwiek ważny to przeczyta. Każde sensowne Akcje jak np. nagranie siebie wypowiadająca jedno, dowolne słowo z piosenki Up All Night, nie powiodły się mimo rozgłosu największego skupiska Polish Directioners (wynika to głównie z lenistwa i tezy "Nie nagram tego bo na pewno juz ktoś nagrał to słowo" lub "jest tyle fanek w Polsce że ja już nie muszę tego robić". Jest to duży błąd bo wszystkie Directioners tak myślą i wychodzi że nikt się nie udziela.Jest to smutne o tyle że Polskie media zaczynają coraz bardziej promować ten zespół (w naszym kraju) i się starać. Zawsze odrzucamy pomoc od SONY MUSIC POLAND, dzięki którym moglibyśmy mieć profesjonalne wsparcie a co najważniejsze dotarłoby to do 1D. Na twitterze SMP podało nam najważniejsze instytucje zajmujące się organizowaniem koncertów w Polsce, ale co nam po tym jak założę się że jedna na dwadzieścia osób to wykorzystała. My, polskie fanki One Direction powinnyśmy się zgrać, jest nas naprawdę bardzo dużo i możemy nawet opanować na internecie wszystko co związane z 1D, tylko nam się nie chce i brak motywacji. Kiedy mieliśmy wytrenować hasło "One Direction Polska Facebook" to już po 10 min. byliśmy w trends. Jeżeli na prawde chcemy coś zdziałać przedstawiam wam liste rzeczy które powinnyśmy robić i wskazówki aby wyszło nam to jak najlepiej:
1.SPRAWA AKCJI NA TT, powinny być ogłaszane we wszystkich UpDates, fanpage'ach na facebooku przynajmniej dzień przed, powinna być wytyczona dokładna godzina (najlepsze moim zdaniem są godziny 19-21 bo wtedy w tygodniu większość ma odrobione lekcje a w weekendy część jest w domu (mówię no tej porze roku, bo lata to się nie tyczy)Nie odrzucajmy akcji bo jest niewypałem, i jak już jesteśmy w trends nie przestawajmy RT-ować i pisać, najważniejsze abyśmy były jak najdłużej w trends I ABY HASŁO NIE MIAŁO BLĘDÓW I NIE BYŁO ZAWSZE TAKIE SAME.
2. PISANIE DO INSTYTUCJI ZAJMUJĄCYCH SIE ORGANIZACJĄ NAJWIĘKSZYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ W NASZYM KRAJU (jak koncerty, wywiady, spotkania, podpisywanie płyt, premiery itp.)Skupiałoby się to przedewszystkim na pisaniu emaili, wystarczy tylko jeden na dzień (nawet z taką samą treścią do wszystkich i codziennie) w którym byłyby wymienione konkrety, dlaczego chcemy aby tu przyjechali, co nas boli w tym że ich tu nie ma, że czujemy się zawiedzione iż nasz kraj zostaje przeważnie omijany. CHODZI TU O ILOŚĆ, bo pomyślcie sobie co by było gdyby każda taka instytucja dostawała po 1.000 e-maili dziennie z prosbą o przyjazd do Polski, a na One Direction Polska (na Facebooku) jest nas PONAD 50.000! CO BY BYŁO GDYBY CODZIENNIE DOSTAWALI 50.000 EMAILI! Zorganizowaliby cokolwiek dla świętego spokoju. Jeszcze raz mówię, mają to byc konkrety aby przedstawialy nas nie tylko jako rozwydrzone fanki które piszą z desperacji tylko że zalezy nam na spełnianiu naszych marzen i będziemy o to walczyć. PISZCIE NA W SPRAWIE KONCERTU DO:
-LIVE NATION POLSKA
aadres e-mail: info@LiveNation.pl
adres: Kurpińskiego 55b, 02-733 Warszawa, Poland
fcbk: http://www.facebook.com/LiveNationPL?ref=ts
oficjalna strona: http://www.livenation.pl/
-ALTERART
adres e-mail: kontakt@alterart.pl
adres: Mokotów, Warsaw, PL
fcbk: http://www.facebook.com/AlterArtShow?fref=ts
oficjalna srona: http://www.alterartshow.pl
-MJM PRESTIGE
adres e-mail: rzecznik@imprezyprestige.com
adres: \
fcbk: http://www.facebook.com/prestigemjm
oficjalna strona: http://www.imprezyprestige.com
-PARADAM
adres e-mail: 1. paradam@paradam.pl 2. bilety@paradam.pl
adres:\
fcbk: http://www.facebook.com/AgencjaParadam
oficjalna strona: http://www.paradam.pl/
+telefon: +48 32 257-09-19
+48 515-440-207
JUŻ DZIŚ ZACZNIJCIE PISAĆ WSZĘDZIE, NA FACEBOOKU, E-MAILACH, WYSYŁAJCIE LISTY A NAWET DZWOŃCIE! Jeżeli robicie teraz cos ważniejszego od sprowadzenia 1D do polski to zapiszcie tą strone. Ważna jest systematyczność, i nie ma "Nię będę tego robic bo napewno inni tez to przeczytają" NIE, MUSISZ TY ZACZĄĆ DZIAŁAĆ BO TO WŁAŚNIE OD CIEBIE ZALEŻY CZY TU PRZYJADĄ! JEŻELI PISZEMY DO CHŁOPAKÓW TO ZAZNACZMY SKĄD JESTEŚMY, PISZMY KOMENTARZE POD FILMIKIAMI NA YT.MUSIMY ZOSTAĆ WRESZCIE ZAUWAŻONE, jeżeli ten twitlonger nic nie da, to nie wiem czy już cokolwiek da się zrobić.
+WESPRZYJ POLSKĄ AKCJE POLSKICH DIRECTIONERS
wszystko na tutaj: http://www.twitlonger.com/show/jitop8 filmiki wysyłamy na: agromiectt@gmail.com
jeżeli nie wiesz czy w twoim mieście jest zlot: http://www.facebook.com/pages/Polish-Directioners/358356420920124?ref=ts&fref=ts

ZACZNIJMY DZIAŁAC JUŻ TERAZ, ROZSYLAJCIE TO WSZĘDZIE, NA SWOICH BLOGACH, FANPAGE'ACH, DO STRON POLSKICH O 1D, NA TWITTERZE ITP

Reply · Report Post