SJKxOfficial

Jadźka · @SJKxOfficial

29th Oct 2012 from Twitlonger

Zapewne każdy/każda z Was już ubolewa nad jednym przykrym faktem - Polski nie ma na liście państw z trasy promującej "Take me home".

Więc... co zrobić?
Nie, żadne akcje na twitterze czy narzekanie pod nosem. :D
Zwykła grupa na facebooku. Grupa, która będzie skupiskiem fanów One Direction, a jednocześnie też petycją o ich koncert w Polsce.
Nie byłaby to jedyna taka grupa, należę również do grupy "Petition! LINKIN PARK IN POLAND!" (http://www.facebook.com/groups/LinkinParkInPoland/) - założycielowi udało się skupić w niej dużo ludzi - i koncert został zorganizowany (więcej tutaj: http://www.facebook.com/groups/LinkinParkInPoland/permalink/398700386849600/), więc może i nam się uda?
LINK DO "NASZEJ", DOCELOWEJ GRUPY: http://www.facebook.com/groups/309941845787397/
Do dzieła, zapraszajcie znajomych, udostępniajcie grupę na swoich stronach i profilach - wszystko, żeby ją rozsławnić. Jak już będzie nas sporo, pomyślimy o zwróceniu się do odpowiednich organizacji, które zajmują się organizowaniem koncertów w Polsce (Live Nation, Alter Alt, Prestige, Paradam - via. Jaram się Louis'em).

Pewnie większość z Was będzie do tego sceptycznie nastawiona - no bo co, zwykła grupa - ale przecież tej, którą podałam wcześniej, udało się doprowadzić do zorganizowania koncertu Linkin Park w Polsce. Więc może i nam się uda? Bo to właśnie w nas tkwi siła, w Directioners, więc po prostu dołączcie! Co Wam szkodzi? :D

Masz pytania/zastrzeżenia?
Kontakt: http://www.facebook.com/zelkomscicielka

Pozdrawiam, mam nadzieję, że mnie poprzecie. xx

Reply · Report Post