CHCESZ ONE DIRECTION W POLSCE? CZYTAJ! No więc może zacznę od początku;
ten post:
https://www.facebook.com/onedirectionmusic/posts/435452066509593 . Pewnie każdy wie co on oznacza, więc pozwólcie, że go tłumaczyć nie będę. Pomyślałam żeby zorganizować zloty w mniej więcej każdym większym mieście w Polsce, najlepiej jak najszybciej z jak największą ilością osób. Na każdym zlocie trzeba będzie nagrać chociaż kawałek LWWY, może być i również całość - mile widziany jest cały teledysk. Jak śpiewacie, tańczycie, wygłupiacie się. A potem krótka wiadomość do nich od polskich fanów. Film z każdego zlotu można by wysłać osobie, która bardzo dobrze zna się na obróbce filmu. Ale podkreślam BARDZO DOBRZE. Potem to opublikujemy na yt, wyślemy chłopcom CD, wszystko co się da, po prostu żeby nas zauważyli!
Pomysł mi wpadł do głowy od tak i chciałabym faktycznie go zrealizować. Nie wiem co reszta osób na to, ale jeśli nam się uda stworzyć taki filmik, to istnieje naprawdę OGROMNA szansa na koncert w Polsce! :)
'Nie ważne ile masz lat, ważne że jesteś Directioner'.

Może jeszcze jedna ważna rzecz:
chcę żeby zlot odbył się w mniej więcej każdym większym mieście w Polsce, gdyż jeśli faktycznie dotrze ten film do chłopców zobaczą, że w Polsce nie mają fanów tylko w jednym mieście.. na samym końcu filmiku zamieszczona by była mapka całej Polski z zaznaczonymi punktami gdzie odbyły się zloty; nie będzie efektu gdy tych miast będzie załóżmy 10. Nawet jeśli Twoja miejscowość to tzw. 'wieś' ale jesteś Directioner i Twoje 2 koleżanki również to nagrajcie się nawet jak stoicie na drodze z jakimś plakatem, lub krótką wiadomością dla chłopców :>
Dodatkowo:
Skoro już angażuję w to osoby z całej Polski chciałabym abyście coś zrobili podczas nakręcania filmików. Jeśli jesteście znad morza, lub mieszkacie w górach. Proszę was: Wykorzystajcie to! Wiem, że jest już zimno ale w kurtkach też można siedzieć na plaży, prawda? ;> Tak samo w górach, ustawcie się na jakimś tarasie widokowym (wybaczcie byłam tylko w Zakopanym i z tego wiem, że są tarasy widokowe xd.) gdzie macie panoramę gór. Wykorzystajcie piękno naszego kraju, to też przyciągnie chłopców c:


OMG, rozpisałam się a nawet nie wiem czy to wypali c:


W każdym razie ja jestem spod Warszawy i zlot bym organizowała w Warszawie.
Liczyłabym na jakieś opinie na asku: http://ask.fm/kingofcarrots lub to mój email gdyby ktoś był zainteresowany zlotem lub realizowaniem zlotu w swojej miejscowości :> agromiectt@gmail.com .Jak już mówiłam wpadło mi to do głowy 'od tak' gdy zobaczyłam ten post na oficjalnym facebook'u One Direction. Myślę, że to całkiem niezły pomysł i powinien wypalić.
W końcu ile razy robiłyśmy akcje na twitterze? Ile razy dostawałyśmy się do trendów? A ile razy przez ten czas chłopcy o nas wspomnieli? Pokażmy, że w Polsce (tak małym, a cudownym kraju) jest siła i że również możemy coś zdziałać!

Liczę na szczere opinie, pozdrawiam: Lexi xx

Reply · Report Post