lonelyladyrauhl

bipolar · @lonelyladyrauhl

25th Jul 2012 from Twitlonger

GOLDET TICKET W SKRÓCIE!

Nie wiem czy ktoś będzie czytał lub nie, ale tak mam GOLDEN TICKET i na prawdę to nie jest takie łatwe jak być może się Wam wydaję. GOLDEN TICKET znalazłam w Believe Deluxe Edition. Płyta została zakupiona w Stanach Zjednoczonych. Ale zaczynając od początku : miałam kupić Believe Box, ale nie wyszło, więc napisałam do cioci, aby ona mi kupiła jednak napisała, że u niej czegoś takiego nie ma i, że może kupić mi normalną płytę. Ja się zgodziłam. Płyta przyszła mi w poniedziałek i szła ponad tydzień. Gdy już rozpakowałam płytę chciałam wyciągnąć książeczkę ze zdjęciami, ale zamiast tego wyciągnęłam GOLDEN TICKET. Moja mina była bezcenna. Spoglądałam cały czas na to i pytałam czy to oby GOLDEN TICKET.
Do wygrania jest :
- Bycie One Less Lonely Girl na koncercie lub szansa w wystąpieniu z Justinem w teledysku,
- Autographed Justin Bieber Guitar,
- Autographed Justin Bieber Poster.
Nagrody są świetne, szczególnie ta pierwsza, ale to, że ma ktoś GOLDEN TICKET nie znaczy, że wygra. To jest "gra", jak to piszę na odwrocie. Trzeba zgłosić kod ze swojego biletu na specjalną stronę w wyznaczonym terminie (wszystko piszę na odwrocie biletu) i czekać, aż przyjdzie wiadomość z wygraną lub nie. Należy stosować się do zasad jakie są napisane na odwrocie GOLDEN TICKET. Jeżeli ktoś nie wygrał (uwaga cytuję co pisze na odwrocie, bo nie zbyt dobrze to zrozumiałam) "IF you receive a non-winning message, you are not a winner, but youe entry information will be automatically entered in the Second Chance drawing for any unclaimed prize(s)"
Obowiązuje to w Stanach także mam minimalne szanse, aby coś wygrać i tam być a szczególnie jeżeli to trwa w roku szkolnym. Poza tym : brak visy, kasy itp. Mieszkać bym miała gdzie i w ogóle jakbym poleciała do Stanów, kasę bym wzięła tylko gorzej co z tym wszystkim... Jak macie jakieś pytania to piszcie na twitterze.

Reply · Report Post